Iony - Henri Coandă nr.63B

Program:
Magazin L-V – 8:00-18:00, S – 8:00-13:00, D închis
Service L-V 8:00-17:00, S/D închis

Băra Maria – Asistent piese Dacia – 0751.189.601 – mari@iony.ro
Băra Viorel – Asistent piese import – 0751.189.602 – vio@iony.ro
Băra Adrian – Asistent accesorii – 0751.189.603 – adrian@iony.ro
Cautnic Narcis – Șef service tinichigerie – 0751.189.608 / narcis@iony.ro
Doru Baciu – Șef service mecanica – 0724 321 949 – doru@iony.ro
Frâncu Anca – Recepție clienti – 0751.189.607 / anca@iony.ro
Ivașcu Florin – Inspector ITP – 0725.221.759 / florin@iony.ro

Iony - Vasile Cârlova nr.26

Program:
Magazin L-V – 8:00-18:00,
Service L-V 8:00-17:00, S/D închis


Nicolae Anca – Asistent vânzări – 0751.189.605 – anca.nicolae@iony.ro
Lupulețu Vasile – Asistent piese import – 0725.221.756 – vasi@iony.ro
Daniel Schwartz – Șef service – 0724.321.948 / dan@iony.ro
Silviu Pandrea – Inspector ITP – 0725.221.760 /silviu@iony.ro

Iony - Rusciorului nr.69, parter

Program:
Magazin L-V – 8:00-17:00, S – D închis

Corlaci Marius – Asistent vânzări – 0751.189.606 – marius@iony.ro

Cere Informații